Hikayemiz;  yıllarca Enerji Sistemleri, Elektrik, Telekomünikasyon, Makine Endüstri ve Medikal sektörlerde Türkiye’nin en iyi ve kurumsal firmalarında, teknik servis uzmanı, saha servis uzmanı, satış sonrası destek, teknik satış uzmanı, saha satış uzmanı pozisyonlarında çalışan arkadaşların Kompanzasyon Panosu Servisi çatısı altında bilgilerini, tecrübelerini, uzmanlıklarını seviyeli, doğrucu ve en iyi şekilde ve samimiyet ile insanların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bir araya gelmesiyle başlamıştır.

Firmamız uzun yıllar boyu bölgede hizmet vermiş ve deneyim kazanmıştır. Amacımız hizmet verdiğimiz müşterilerimize teknik anlamda tüm tecrübelerimiz ile en üst seviyede yardımcı ve destek olmaktır.

Hizmet verdiğimiz alanlarda birçok firmanın olduğunun farkındayız, bu büyük yarışmanın içinde kendi payımıza düşen rolü en iyi şekilde yapıp not vermeyi jüri olan siz müşterilerimize bırakıyoruz.

 

Vizyon
Sektörde bireysel ve kurumsal firmaların ilk tercihi olmak.

Misyon
Deneyimli uzman kadrosu ve üst düzey hizmet anlayışıyla; son teknoloji ve standartları kullanarak müşterilerine ve tüm paydaşlarına maksimum fayda sağlamak.